رندرهای جدید آیفون ۸ اپل منتشر شد؛ کم‌حاشیه‎ترین گوشی اپل در راه بازار!

ساخت وبلاگ
چکیده :   به‌‏تازگی، رندرهای جدیدی از نسخه سفید رنگ آیفن 8منتشر شده است که طراحی احتمالی این گوشی پرچم‎دار ... با عنوان : رندرهای جدید آیفون ۸ اپل منتشر شد؛ کم‌حاشیه‎ترین گوشی اپل در راه بازار! بخوانید :

 

به‌‏تازگی، رندرهای جدیدی از نسخه سفید رنگ آیفن 8منتشر شده است که طراحی احتمالی این گوشی پرچم‎دار را به نمایش می‌گذارد.

رندرهای جدید توسط Martin Hajek طراح شده است و در طراحی آن‌ها، اطلاعات فاش شده از آیفون‎های شرکت اپل مدنظر قرار گرفته. به همین جهت، طراحی احتمالی آیفون ۸ در صورتی‌که شایعات پیشین صحت داشته باشد، نزدیک به این رندرها خواهد بود.

با توجه به رندهای منتشر شده، مشاهده می‌شود که آیفون ۸ اپل از یک نمایشگر بدون حاشیه OLED برخوردار است و سنسور دوربین سلفی و سیستم تشخیص چهره به همراه بلندگوی اصلی در حاشیه کوچک بالای نمایشگر قرار دارد. شرکت اپل به جای حذف فضای بالای نمایشگر، تصمیم گرفته است تا تنها نزدیک به نیمی از بالای نمایشگر را به سنسورهای لازم و بلندگوی مخاطب اختصاص دهد. بدین صورت، باقی فضای به Status Bar اختصاص می‎یابد.

 همان‎طورکه در این رندرها مشاهده می‌شود، سنسور اثرانگشت در بدنه پشتی یا جلوی گوشی وجود ندارد و این رندرها با احتساب اینکه آیفون ۸ از یک سنسور اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر استفاده می‎کند، طراحی شده است. آیفون پرچم‎دار جدید کوپرتینویی‎ها هم‏چنین از قابلیت شارژ بی‌سیم برخوردار است و به همین جهت، اپل آن‎را با بدنه‌ای از جنس شیشه ارائه می‎دهد. البته هنوز مشخص نیست که پایه شارژ بی‌سیم آیفون ۸ به همراه آن درون جعبه ارائه می‎شود یا کوپرتینیویی‌ها با درنظر گرفتن هزینه‎ای گزاف برای پرچم‏دار جدید خود را با قیمتی قابل‌توجه عرضه خواهند کرد.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۶ساعت 15:55  توسط ایدا  | 
رندرهای جدید آیفون ۸ اپل منتشر شد؛ کم‌حاشیه‎ترین گوشی اپل در راه بازار!...
ما را در سایت رندرهای جدید آیفون ۸ اپل منتشر شد؛ کم‌حاشیه‎ترین گوشی اپل در راه بازار! دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 17 تير 1396 ساعت: 18:36